Informatie

Beverwijk Online, uw informatiegids voor deze regio! Het overzicht van alle zaken die zich in uw leefomgeving afspelen. Samengebracht in overzichtelijke rubrieken die u snel wegwijs maken en helpen bij het vinden van de juiste informatie. Een avondje uit, huis of auto bekijken, winkelstraat bezoeken, gemeentelijke informatie opvragen, nieuws uit uw regio lezen, doktersdienst bellen, naar de film of theater. Voeg Beverwijk Online toe aan uw lijstje favorieten en ontdek dat informatie uit uw eigen regio het snelst te vinden is via www.beverwijkonline.nl

Login

E-mail

Wachtwoord:

Museum

AALSMEER
Bezoekerscentrum Bloemenveiling Aalsmeer, Legmeerdijk 313. 0297-392185. www.aalsmeer.com. Ma t/m vr 7-11 uur.
Historische Tuin Aalsmeer, Uiterweg 32. 0297-322562. www.htaalsmeer.org. Half april t/m okt: di t/m vr 10-16.30, za en zo 13.30-16.30 uur. MK/CJP/65+.

AALSMEERDERBRUG

Luchtoorlogmuseum Crash 1940-1945, Aalsmeerderdijk 460. 0297-530667. www.crash40-45.nl. Za 11-16 uur.

AMSTELVEEN
Amsteltuin, buitengalerie voor beeldhouwkunst, Amsteldijk-Noord 101a. 020-6410404. www.amsteltuin.nl. Half mei t/m aug: di t/m vr en zo 11-18 uur.
Bezoekerscentrum Amsterdamse Bos ‘De Molshoop', Bosbaanweg 5. 020-5456100. www.amsterdamsebos.nl. Di t/m za 12-17, zo 10-17 uur.
Cobra Museum voor Moderne Kunst, Sandbergplein 1. 020-5475050. www.cobra-museum.nl. Di t/m zo 11-17 uur. MK/CJP/65+.
Museum Jan van der Togt, Dorpsstraat 50. 020-6415754. www.jvdtogt.nl. Do t/m zo 13-17 uur. MK/65+.

BEVERWIJK

Museum Kennemerland, Westerhoutplein 1. 0251-214507. www.museumkennemerland.nl. Sep t/m mei: za en zo 14-16.30 uur. Juni, juli en aug: wo, za en zo 14-17 uur. MK.


BLOEMENDAAL
Thijsse's Hof, heemtuin, Mollaan 4. www.thijsseshof.nl. Apr t/m okt: di t/m zo 9-17 uur. Nov t/m mrt: di t/m za 9-16 uur. Pasen en Pinksteren beide dagen geopend. Gesloten van 25 dec t/m 1 jan.

CASTRICUM

Bezoekerscentrum De Hoep, Johannisweg 2. 0251-661066. www.pwn.nl. Di t/m zo 10-17 uur. Tijdens de zomervakantie: dag. 10-17 uur.

CRUQUIUS

Museum De Cruquius, Cruquiusdijk 27. 023-5285704. www.cruquiusmuseum.nl. Mrt t/m okt: ma t/m vr 10-17, za en zo 11-17 uur. MK/CJP/65+.


DRIEHUIS
Pieter Vermeulen Museum, Driehuizerkerkweg 34D. 0255-536726. www.pieter-vermeulen-museum.nl. Wo, vr en zo 13-17 uur. Tijdens schoolvakanties: di t/m vr en zo 13-17 uur. CJP/65+.

HAARLEM
ABC Architectuurcentrum Haarlem, Groot Heiligland 47. 023-5340584. www.architectuurhaarlem.nl. Di t/m za 12-17, zo 13-17 uur.
Archeologisch Museum Haarlem, Grote Markt 18k (kelder Vleeshal). 023-5313135. www.haarlemcultuur.nl. Wo t/m zo 13-17 uur.
Corrie ten Boomhuis, Barteljorisstraat 19. 023-5310823. www.corrietenboom.com. Apr t/m okt: di t/m za 10-16 uur. Nov t/m mrt: di t/m za 11-15 uur.
De Hallen Haarlem, Grote Markt 16. 023-5115775. www.dehallen.com. Di t/m za 11-17, zo 12-17 uur. MK.
Draaiorgelmuseum Het Kunkels Orgel, Küppersweg 3. 023-5262500. www.draaiorgelmuseum.org. Zo 12-19 uur.
Frans Halsmuseum, Groot Heiligland 62. 023-5115775. www.franshalsmuseum.nl. Di t/m za 11-17, zo 12-17 uur. MK.
Grote of Sint Bavokerk, Grote Markt, ingang Oude Groenmarkt 23. 023-5532040. www.bavo.nl. Ma t/m za 10-16 uur.
Het Dolhuys, Schotersingel 2. 023-5410670. www.hetdolhuys.nl. Di t/m vr 10-17, za en zo 12-17 uur. MK/CJP/65+.
Historisch Museum Haarlem, Groot Heiligland 47. 023-5422427. www.historischmuseumhaarlem.nl. Di t/m za 12-17, zo 13-17 uur. MK/65+.
Molen de Adriaan, Papentorenvest 1a. 023-5450259. www.molenadriaan.nl. Ma, wo t/m vr 13-16, za en zo 10-16 uur. 65+.
NZH Vervoermuseum, Leidsevaart 396. 023-5152607. http://nzh-vervoermuseum.nl. Ma en do: 9-12 en za 11-16 uur.
Natuur- en Milieucentrum Ter Kleef, Stadskweektuin, Kleverlaan 9. 023-5114640. Ma t/m vr 13-16.30 uur.
Radiomuseum Farad, Hoogstraat 3. 023-5323249. Ma 10-12 en 14-16 uur.
Schatkamer van de Kathedrale Basiliek Sint Bavo/Museum voor Kerkelijke Kunst, Leidsevaart 146, ingang Bisschop Bottemanneplein. 023-5533377. www.rkbavo.nl. Apr t/m sep: di t/m vr 13-17, zo 12-16 uur.
Spaarnestad Photo Gallery, Groot Heiligland 47. 023-5185152. www.spaarnestadphoto.nl. Di t/m zo 13-17 uur. CJP/65+.
Teylers Museum, Spaarne 16. 023-5160960. www.teylersmuseum.nl. Di t/m za 10-17, zo 12-17 uur. MK/CJP.
Theo Swagemakers Museum, Stoofsteeg 6 zw. 023-5327761. www.swagemakersmuseum.nl. Wo t/m zo 13-17 uur. MK/CJP/65+.
Vishal, Grote Markt 20. 023-5326856. www.devishal.nl. Di t/m za 11-17, zo 13-17 uur.

HALFWEG
Stoomgemaal Halfweg, Haarlemmermeerstraat 4. 020-4974396. www.stoomgemaalhalfweg.nl. Apr t/m sep: wo en do 13-16, za 10-16 uur. 65+.

HEEMSKERK
Luchtoorlogmuseum Fort Veldhuis, Genieweg 1. 06-20298691. www.arg1940-1945.nl. Mei t/m sep: zo 10-17 uur.

HOOFDDORP
De Heimanshof, heemtuin, Wieger Bruinlaan 1-7. 023-5581158. www.deheimanshof.nl. Ma t/m vr 9-16, 1e za en zo van de maand 14-17 uur.
Historisch Museum Haarlemmermeer, Kruisweg 1403. 023-5620437. www.historisch-museum-haarlemmermeer.nl. Apr t/m sep: di t/m zo 13-17 uur. Nov t/m mrt: za en zo 13-17 uur. MK/65+.

OUDERKERK AAN DE AMSTEL
Gemeentelijk Historisch Museum Ouder-Amstel, Kerkstraat 5. 020-4964365. www.museumouderamstel.nl. Wo, za en zo 13-16 uur.

OVERVEEN
Duincentrum De Zandwaaier, Tetterodeweg 27. 023-5411123. www.npzk.nl. Apr t/m okt: di t/m zo 10-17 uur. Nov t/m mrt: di t/m zo 12-17 uur.

SANTPOORT
Korenmolen De Zandhaas, Wüstelaan 83. 023-5391793. www.molendezandhaas.nl. Do t/m za 10-17 uur.
Ruïne van Brederode, Velserenderlaan 2. 023-5378763. www.kastelenhollandzeeland.nl. Mrt t/m nov: di t/m zo 11-17 uur. MK.

UITGEEST
Industrieel Erfgoedpark De Hoop, Lagendijk 31 A. 0251-310361. www.dehoopuitgeest.nl. Nov t/m mrt: za 14-17 en zo 12-16 uur. Apr t/m okt: ma t/m vr 13-17, za 14-17 en zo 12-16 uur.

VELSEN-NOORD
Het Hoogovensmuseum, Wenckebachstraat 1. 0251-494368. www.sieho.nl. Di en do 10-16 uur.

VELSEN-ZUID
Informatieboerderij Zorgvrij, Genieweg 50. 023-5202828. www.spaarnwoude.nl. Di t/m vr 9-17, za en zo 10-17 uur. Tijdens de schoolvakanties ook ma 10-17 uur.

VOGELENZANG
Bezoekerscentrum De Oranjekom, 1e Leyweg 4 (bij ingang Oase aan de Vogelenzangseweg). 023-5233595. www.ivnzk.nl/awd.htm. Di t/m do 9.30-16, za en zo 9-17 uur.
Natuurinformatiecentrum de Kakelye, Manpadslaan 1. 0251-362762. www.landschapnoordholland.nl. Za en zo 10-16 uur.

IJMUIDEN
Bunkermuseum, Badweg 38 (t/o Camping De Duindoorn). www.wn2000.nl. Mei t/m okt: 1e zo van de maand 11-16 uur.
IJmuider Zee- en Havenmuseum De Visserijschool, Havenkade 55. 0255-538007. www.zeehavenmuseum.nl. Wo, za en zo 13-17 uur. CJP/65+

ZANDVOORT
Juttersmu-ZEE-um, Boulevard de Fauvage, Strandweg 2. 023-5712221. www.juttersmuseum.nl. Wo 13.30-16, za en zo 12-16 uur.
Zandvoorts Museum, Swaluëstraat 1. 023-5740280. www.zandvoortsmuseum.nl. Wo t/m zo 13-17 uur. CJP/65+.